abStore

Co to jest abStore?

abStore to nowoczesna platforma usługowa dla handlu internetowego (e-commerce). Dzięki niej uruchomienie sklepu internetowego przebiega szybko, sprawnie i bezproblemowo. Dodatkowo abStore jest w pełni zintegrowany z systemem Asseco Wapro WF-Mag w wersji Windows. Oba rozwiązania mogą wzajemnie się uzupełniać i ułatwiać Ci prowadzenie biznesu. Platforma ma także charakter usługowy – System as a Service. Oznacza to, że każdy uruchamiany na niej sklep jest utrzymywany w strukturze własnej (Data Center) Asseco Business Solutions S.A. Narzędzie abStore oferujemy Ci w wygodnym modelu abonamentowym przy miesięcznym modelu rozliczeń.

 • szybkie i proste uruchomienie systemu
 • łatwe i intuicyjne prowadzenie sklepu internetowego
 • integracja z aplikacją magazynowo-sprzedażową
 • swobodne zarządzanie wyglądem sklepu i ofertą
 • współpraca z aplikacjami zewnętrznymi
 • abStore

   

  Dla kogo przeznaczony jest abStore?

  Jeśli jesteś już użytkownikiem systemu WF-Mag i chcesz rozszerzyć swoją dotychczasową działalność o prowadzenie sklepu internetowego, abStore to rozwiązanie właśnie dla Ciebie. System przygotowaliśmy tak, aby maksymalnie ułatwić Ci proces zakładania sklepu i w pełni wykorzystać kompleksową synchronizację platformy z systemem WF-Mag. Dzięki takiej integracji dwóch narzędzi tego samego producenta swój sklep internetowy obsłużysz z łatwością i obniżysz koszty jego eksploatacji.

  Przewagi abStore

  Z abStore efektywnie rozpoczniesz i poprowadzisz sprzedaż w Internecie. Zadbaliśmy o to, abyś mógł samodzielnie zaprojektować swój sklep i zarządzać jego ofertą. Specjalistyczna wiedza informatyczna nie będzie Ci też potrzebna przy integracji platformy z systemem WF-Mag. Wystarczy Ci więc parę chwil, by powstał sprawnie działający kanał sprzedaży online oraz narzędzie do organizacji i kontroli zaplecza magazynowo-sprzedażowego sklepu. Jednak to nie koniec listy wielu udogodnień, które stanowią ogromną przewagę konkurencyjną tego rozwiązania. Poznaj wszystkie atuty abStore.